• Şehit Muhtar Mh. Taksim Cd. Yoğurtçu Faik Sk. No:2 34440 Taksim / Beyoğlu / İSTANBUL
  • 90 212 361 91 18 - 90 552 688 91 19

Konum

İstanbul’un kalbi Taksim’de, onun doğa, bir çok çağa ait arkeolojik güzellikleriyle büyüleyici atmosferinin tam ortasında bulunan PeraLuna Hotel, tüm olanaklarını kullanarak, geleneksel Türk misafirperverliğini sunmaya adanmış bir tesistir.

PeraLuna Hotel Konum itibari ile Sultanahmet Camii’nin ve Ayasofya Camii’nin mistik havasını soluyabileceğiniz bir noktadır. Hotelimiz, Bizanslılar döneminde Araba koşuları ve gladyatör dövüşlerinin yapıldığı meydana, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Kapalı Çarşı ve müzelere yakın bir konumdadır.

Marmara Denizi’ne bakarak, Tarihi surların yanıbaşında, şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzakta, kafanızı ve İstanbul’u dinleyerek şöyle ağız tadıyla günü kucaklamaya ne dersiniz?

İstanbul’un merkezi sayılan Taksim’de, meydana 20 metre mesafede bulunan PeraLuna Hotel, müşterilerine hem eğlence hem de alışverişin kalbine davet ediyor. İstiklal Caddesine 5 dk.’lık mesafede bulunan otelimiz oda ve kahvaltı hizmeti ile birlikte soğuk ve sıcak içecekler servisi sunmaktadır. Bölge ile ilgili bilgiyi bizi arayarak ya da kayıt sırasında görevli arkadaşımızdan alabilirsiniz. Bölge konum itibarı ile Taksim meydan, İstiklal Caddesi, Galata Kulesi ve Konferans salonları, Nişantaşı mağazalarına ve özellikle büyük Alış veriş mağazalarına (AVM) çok yakın bulunmaktadır.

Mesafe Adı
Metre/Km
Atatürk Hava Limanı
20km
Metro İstasyonu
100m
Eski Tramvay İstasyonu
200m
Topkapı Sarayı
350m
Sultanahmet Camii
7km
Ayasofya Müzesi
7km
Kapalı Çarşı
100m
Feribot İskelesi
7km
Mısır Çarşısı
900m
Süleymaniye Camii
5km
Fatih Camii
4,5km
Gülhane Parkı
6km
Yerebatan Sarayı
7km
Mozaik Müzesi
200m
Galata Kulesi
1km
CNR Fuar ve Kongre Merkezi
19km
Taksim Meydanı
20m
İstiklal Caddesi
100m
Sabiha Gökçen Hava Limanı
50km
İstanbul Akvaryum
15km